המכון לקרטוקונוס בירושלים

kerato 400x256 - המכון לקרטוקונוס בירושלים

האם אתם סובלים מקרטוקונוס? כבר ניסיתם טיפולים ועדשות מסוגים שונים אך אינכם מרוצים מהתוצאות? אם כך, חשוב שתדעו כי למכון לקרטוקונוס שבירושלים עשוי בהחלט להיות הפיתרון עבורכם. זאת בזכות צוות מנוסה ומובחר של אופטומטריסטים בעלי מומחיות בקרטוקונוס, ציודים וחדרי טיפול מתקדמים, ומעבדה איכותית וותיקה המייצרת עדשות מגע ייחודיות.
הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם
במכון לקרטוקונוס בירושלים עובדים אופטומטריסטים מוסמכים וותיקים שעברו הכשרה ממושכת בישראל, בצרפת, בשוויץ ובאנגליה. זאת, בדגש מיוחד על התאמה של עדשות מדע קשות נושמות בכלל, ועדשות לקרטוקונוס בפרט. חשוב לציין כי בדיקות והתאמות של עדשות לקרטוקונוס דורשות ידע מקצועי מתקדם וניסיון עשיר, מאחר שיש להתאים את העדשה באופן ספציפי למבנה הקרנית. הצוות המקצועי שלנו עוסק בתחום למעלה מ- 15 שנים ועובד בשיתוף פעולה עם רופאים רבים וחברות בינלאומיות מובילות בתחום, כמו גם עם המעבדה הוותיקה והגדולה של המכון. בנוסף, אנו דוגלים במתן שירות בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, כולל ליווי של המטופל לכל אורך ההליך והיכרות קרובה ואישית עם מצבו. על כן, אנו מסוגלים להעניק מענה מדויק ותמיכה מלאה לכל לקוח, עד להשגת פתרון אופטימאלי לבעייתו.

טיפולים וניתוחים לקרטוקונוס

מחלת הקרטוקונוס ידועה למדע מזה למעלה מ- 200 שנים, וקיבלה אבחנה מבדלת במחצית השנייה של המאה ה- 19. יחד עם זאת, עד לעת האחרונה היה היצע הטיפולים מוגבל, ובזכות התפתחויות טכנולוגיות מרשימות מוצעים כיום לחולים מגוון טיפולים יעילים בעלי שיעור הצלחה גבוה. לפניכם סקירה של 3 טיפולים וניתוחים נפוצים לקרטוקונוס.

למד עוד
10647153 711417148934659 3461995142851984032 n 160x160 - המכון לקרטוקונוס בירושלים
shadow 8 - המכון לקרטוקונוס בירושלים

מה זה קרטוקונוס

קרטוקונוס (Keratoconus) הינה מחלה המתבטאת בהדקקות ועיוות של הקרנית לכדי צורת חרוט, כך שמתקבלת קמירות בלתי אחידה הדרושה לראייה תקינה. אמנם המחלה אינה מובילה על פי רוב לעיוורון, אך היא אכן גורמת לפגיעה בראייה בדרגות חומרה שונות. הסיבות להיווצרות קרטוקונוס עדיין אינן מובנות לגמרי, אך ניתן לטפל במחלה במספר אמצעים, בדגש על עדשות מגע מיוחדות.

למד עוד
keratoconus 131x200 - המכון לקרטוקונוס בירושלים
shadow 8 - המכון לקרטוקונוס בירושלים

עדויות מלקוחות מרוצים

התקשרו עכשיו