המכון לקרטוקונוס בירושלים

המכון לקרטוקונוס בירושלים

המכון לקרטוקונוסהאם אתם סובלים מקרטוקונוס? כבר ניסיתם טיפולים ועדשות מסוגים שונים אך אינכם מרוצים מהתוצאות? אם כך, חשוב שתדעו כי למכון לקרטוקונוס שבירושלים עשוי בהחלט להיות הפיתרון עבורכם. זאת בזכות צוות מנוסה ומובחר של אופטומטריסטים בעלי מומחיות בקרטוקונוס, ציודים וחדרי טיפול מתקדמים, ומעבדה איכותית וותיקה המייצרת עדשות מגע ייחודיות.

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם

במכון לקרטוקונוס בירושלים עובדים אופטומטריסטים מוסמכים וותיקים שעברו הכשרה ממושכת בישראל, בצרפת, בשוויץ ובאנגליה. זאת, בדגש מיוחד על התאמה של עדשות מדע קשות נושמות בכלל, ועדשות לקרטוקונוס בפרט. חשוב לציין כי בדיקות והתאמות של עדשות לקרטוקונוס דורשות ידע מקצועי מתקדם וניסיון עשיר, מאחר שיש להתאים את העדשה באופן ספציפי למבנה הקרנית. הצוות המקצועי שלנו עוסק בתחום למעלה מ- 15 שנים ועובד בשיתוף פעולה עם רופאים רבים וחברות בינלאומיות מובילות בתחום, כמו גם עם המעבדה הוותיקה והגדולה של המכון. בנוסף, אנו דוגלים במתן שירות בסטנדרט הרפואי הגבוה ביותר, כולל ליווי של המטופל לכל אורך ההליך והיכרות קרובה ואישית עם מצבו. על כן, אנו מסוגלים להעניק מענה מדויק ותמיכה מלאה לכל לקוח, עד להשגת פתרון אופטימאלי לבעייתו.

מעבדה איכותית ומתקדמת

DSC_0011littleמעבדת אופטולנס של המכון מייצרת מגוון רחב של עדשות מגע למטופלים, וגם לאופטומטריסטים ורופאי עיניים אחרים מכל הארץ. מעבדת הבית מאפשרת לנו לייצר את העדשות באופן עצמאי וכך להגיע לרמת דיוק גבוהה ביותר, בנוסף על אפשרויות רבות לבחירת העדשה המתאימה. כמו כן, רובן הגדול של עדשות המגע לקרטוקונוס שאנו מתאימים יוצרו במעבדה על ידי אותם האופטומטריסטים שבדקו והתאימו אותן למטופל. למעשה, בזכות ההיצע הנרחב של העדשות וההתאמה המדויקת, הצלחנו לסייע לאנשים רבים שכבר אמרו נואש מראייה תקינה או מעדשות מגע נוחות.

לראות את העולם

אנו יודעים היטב כי הקרטוקונוס משפיעה באופן מהותי על איכות הראייה בפרט והחיים בכלל, החל בקושי לנהוג במכונית ועד לקריאה או ראייה בשעות החשיכה. לכן, חשוב לנו שתדעו שבזכות פיתוחים טכנולוגיים חדשניים ניתן בהחלט לשפר את חדות הראייה ולהקטין את עיוותיה, וכך לשוב וליהנות מאורח חיים תקין. במילים אחרות, אל תמהרו להרים ידיים ואל תתפשרו על עדשות לא נוחות או בלתי מתאימות. פנו אל המכון לקרטוקונוס בירושלים שמציע גישה נוחה לכל הירושלמים ולאנשים המתגוררים מחוץ לעיר, ותיהנו מחדרי טיפול והתאוששות מאובזרים, מכל סוגי הבדיקות הנחוצות, וכמובן מטיפול אישי וקרוב על ידי אופטומטריסטים מובילים. אנו מתחייבים לעשות כמיטב יכולתנו על מנת להחזיר את חייכם למסלולם.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו