המעבדה לייצור עדשות מגע

נוסד ב1970 על ידי א. ויינרב, מוותיקי האופטומטריסטים בירושלים ואחד ממייצרי עדשות מגע הראשונים בארץ. הוא הביא איתו משוויץ ואנגליה את מיטב הטכנולוגיה לייצור עדשות מגע ועם זאת גם הביא את מסורת המצויינות והמקצועיות האופיינית למדינות אלו.
במשך כל השנים החברה עבדה בקשר עדוק עם לקוחותיה אופטומטריסטים ורופי עיניים על מנת לתת את המוצרים הטובים ביותר עם השרות הטוב ביותר.
במשך השנים המוצרים לא הפסיקו להתפתח ולהיתקדם: מוצרים חדשנים כמו עדשות לקרטוקונוס, שימוש בחומרי גלם המתקדמים והאיכותיים ביותר המאפשרים לשמור על בריאות העין, וכל זה בהקפדה על דיוק ומקצוית בתהליכי יצור.
מעבר למוצרים עצמם, החברה תמיד עמדה לרשות לקוחותיה על מנת ליעץ, לעזור ולהדריך את בעלי המקצוע המתאימים עדשות מגע. הלקוחות מקבלים שרות אישי, אדיב, מקצועי, ושיתוף פעולה אשר תמיד נתן שביעות רצון הן של הפציינטים והן של האופטומטריסטים והרופאי עיניים.
בשנת 2009 החברה התרחבה על מנת לתת ללקוחותיה מגוון יותר רחב של מוצרים ופיטרונות בתחומים כמו עדשות מולטיפוקל, עדשות POST-LASIK, ועוד…
המעבדה גם משמשת את המטופלים שלנו ונותנת לנו אפשרות להגיע ליותר דיוק בהתאמת העדשות כמו גם אפשרות לספק עדשות מהר יותר ולבצע תיקונים במקום וללא צורך להמתין מספר ימים. גם זה חלק שהשירות שלנו !

אופטיקה ירושלים - המעבדה לייצור עדשות מגע
עדשות מגע ירושלים - המעבדה לייצור עדשות מגע
יגאל רשט - המעבדה לייצור עדשות מגע
עדשות - המעבדה לייצור עדשות מגע

התקשרו עכשיו