המקום הטוב יותר לטיפול בקרטוקונוס לחברי לאומית, מאוחדת וכללית

המקום הטוב יותר לטיפול בקרטוקונוס לחברי לאומית, מאוחדת וכללית

סובלים מבעיית קרטוקונוס וכבר עברתם סוגים רבים של עדשות וטיפולים, אך התוצאות לא משביעות רצון? מכון האופטיקה הוותיק אופטולנס שבירושלים יכול להעניק לכם את הפתרון שאותו אתם מבקשים.

 

המכון מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים מתקדמים, הכוללים גם מכון לקרטוקונוס להתאמתן של עדשות מגע לסובלים מבעיית עיניים זו, ולייצור עדשות מתאימות במעבדה של החברה. שירותים מתקדמים אלו מסופקים לחברי קופות חולים שונות, לרבות טיפולי קרטוקונוס לאומית, כללית ומאוחדת. כל זאת על ידי צוות מוסמך של אופטומטריסטים בחדרי טיפול מתקדמים ביותר ועם פתרונות איכותיים בהתאמה אישית מלאה.

 

מחלת  הקרטוקונוס, גורמיה ומאפייניה

מחלת הקרטוקונוס, או בלועזית Keratoconus, הינה מחלת עיניים הגורמת לקרנית העין להפוך ליותר דקה לקבל צורה של חרוט עם קמירות לא אחידה, המפריעה ליכולת לראות באופן תקין בדרגות שונות של חומרה. המחלה התגלה לפני כמאתחים שנה ואובחנה באמצע המאה התשע עשרה. יחד עם זאת, הסיבות להיווצרותה אינן ברורות ויש מספר תיאוריות אפשריות. יש הטוענים כי מדובר בתופעה מולדת תורשתית, הבאה לכדי ביטוי בגיל בוגר. אחרים מוצאים קשר בין מצבים פיזיים ובריאותיים שונים המובילים למחלה, כדוגמת הישנות של דלקות עיניים. המחלה עצמה נוטה להופיע בבגרות בין גיל עשרים לארבעים ולרוב היא מחמירה בהדרגה.

 

התסמינים של מחלה זו, המופיעים ברמות שונות של חומרה, יכולים להתבטא בטשטוש ועיוות הראייה, ראיית הילות סביב מקורות אור או בהיקף של חפצים. בנוסף, נפגמת יכולת ראייתם של אובייקטים רחוקים או קטנים, גורם המפריע לנהיגה, וכן יתכנו צללים בתוך שדה הראייה. בנוסף, יכולים להיות מקרים של פגיעה בראייה תלת ממדית, שבדרך כלל מתרחשים שכעוצמת המחלה שונה בין העיניים.

 

מכון מקצועי לקרטוקונוס

כאמור, במכון שלנו עובד צוות מנוסה ומוסמך של אופטומטריסטים מנוסים בקרטוקונוס אשר עברו הכשרות בתחום בארץ ובאירופה, בדגש על התאמה של עדשות מגע לסובלים מבעיית עיניים זו. היכולת לבצע בדיקות והתאמות לעדשות לקרטוקונוס דורשת התאמה ספציפית למבנה הקרנית, וההצלחה נשענת על ידע וניסיון רב בתחום. אנו גם מקפידים על התעדכנות שוטפת בחידושים בתחום ועל מתן יחס וליווי אישי לכל לקוח, נתונים ההופכים את המכון שלנו לכתובת מבוקשת לסובלים מבעיית קרטוקונוס ומשתייכים לקופות החולים שונות, בין אם מדובר בבדיקות וטיפולי קרטוקונוס כללית, מאוחדת או לאומית.

 

לטיפול מקצועי בבעיית קרטוקונוס

לטיפול מקצועי ויעיל בבעיית קרטוקונוס לחברי מאוחדת, כללית ולאומית, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות של חברתנו בירושלים, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכון אופטולנס בטלפון 02-5669495.

3 בApril 2018 / קרטוקונוס

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו