צוות אופטומטריסטים

אנחנו מאמינים שראיה טובה יותר תאפשר לכם עשיה טובה יותר ועבודה יעילה יותר. לכן, תמיד נדאג לאופטומטריסטים מהשורה הראשונה על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר !
rachel 2
 

רחל רשט – ויינרב


אופטומטריסטית, מומחית קרטוקונוס

אופטומטריסטית מוסמכת משנת 1996, בוגרת המכללה לאופטומטריה, תל-אביב. 

רחל, ביתו של מייסד המכון מר אבל ויינרב, גילתה את עולם האופטומטריה ועדשות המגע כבר הרבה לפני שהתחילה ללמוד את המקצוע. מהר מאוד התאהבה בתחום והיא החליתה להתמחות בתחום עדשות המגע בכלל ובעיות של קרטוקונוס בפרט. במשך השנים היא ידע לשלב בין כל מה שהיא למדה לבין הנסיון הרב שהעביר לה אבא שלה במשך כל השנים שעבדו יחד. היום היא אחת האופטומטריסטיות המוכשרות ביותר בהתאמת עדשות מגע בכלל  וטיפול בקרטוקונוס בפרט.

במשך שנות הנסיון שלה, ידעה לפתח פתרונות יצירתיים על מנת למצוא פתרון גם לאלו שלא הצליחו בעבר להסתגל לעדשות מגע או להגיע לראיה טובה.

רחל גם תמיד ידעה לשלב את המקצועיות שלה עם האדיבות והיחס האישי היוצא מין הכלל המאפיין את אופטולנס.

YIGAL 2
 

יגאל רשט


אופטומטריסטית, MST Optom

בעל תואר ראשון באופטיקה ואופטומטריה ובעל תואר שני באופטומטריה ועדשות מגע מאוניברסיטת פריז XI, צרפת.

יגאל רשט התחיל את דרכו בצרפת שם הוא רכש את השכלתו ונחשף לבכירי האופטומטריסטים מצרפת, אנגליה וקנדה. בשנת 2000 עלה לארץ והמשיך לעסוק בתחום. 

במקביל לעבודתו בקליניקה הפרטית עבד במרפאת העיניים של בית החולים שערי צדק שבירושלים משנת 2000 עד שנת 2018. עד היום הוא עובד שיתוף פעולה עם צוות הרפואי של בתי חולים ירושלמים על מנת לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלים ובמיוחד למטופלים הסובלים מקרטוקונוס.

היום הוא מקדיש את רוב זמנו בהתאמת משקפיים או עדשות מגע למקרים מיוחדים. הוא מומחה להתאמת עדשות מגע לקרטוקונוס ועבר התמחויות מיוחדות בארץ ובחו"ל בתחום עדשות הסקלרליות.

 יגאל גם רואה ערך חשוב בשיתוף הידע והנסיון שצבר. משנת 2012 הוא מלמד סטודנטים לתואר ראשון כשהוא חלק מהסגל בחוג לאופטומטריה של המכללה האקדמית הדסה בירושלים.

 

 

קבעו איתנו תור לבדיקה, או שאלו אותנו כל דבר שתרצו לדעת. אנחנו כאן, בשבילכם.