התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס

התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס

אובחנתם כסובלים מקרטוקונוס וניסיתם כבר סוגים רבים של עדשות מגע, אך התוצאות לא מספקות? אם כן, כדאי שתכירו את מכון האופטיקה אופטולנס שבירושלים המפעיל מעבדה ומכון מיוחד לקרטוקונוס, ומייצר עדשות מגע לקרטוקונוס בהתאמה אישית מלאה עם סטנדרט שירות רפואי גבוהה ביותר.

 

הבעייתיות בהרכבת משקפים ועדשות מגע רגילות

יש לדעת כי התקדמות מחלת העיניים קרטוקונוס משפיעה באופן ישיר על היכולת להרכבת משקפיים ו/או עדשות מגע רגילות. בתחילתה של המחלה כשהיא עדיין ברמות נמוכות ניתן עדיין להרכיב משקפיים המתקנות בעיות של עיוות וקוצר ראיה. בהמשך, עם החמרת המחלה ועליה ברמת בליטת הקרנית ודקותה, הרכבת משקפיים כבר לא מועילה ויש לעבור לעדשות מגע ייעודיות לבעיית קרטוקונוס כפי שהמכון שלנו מספק.

 

התמחות בייצור עדשות מותאמות לקרטוקנוס

במכון שלנו פועל צוות מוסמך של אופטומטריסטים המתמחים במחלת הקרטוקונוס ונעזרים בחדרי טיפול וציוד חדשני, ובמעבדה מקצועית ומיומנת המחזיקה בכל הידע והכלים לייצור עדשות מגע ייעודיות עבור קרטוקונוס. יכולתו של הצוות לבצע התאמת עדשות מגע קרטוקונוס נשענת על ניסיון רב בתחום, המתבטא בהתאמה ספציפית של עדשות לכל מבנה של קרנית ותוצאות ברמה אופטימאלית לכל מטופל.

 

עדשות מגע מתאימות לקרטוקונוס

הסובלים ממחלת קרטוקונוס נדרשים לעדשות מגע מיוחדות שאנו מספקים בהתאמה אישית מלאה. עבור שלבי מחלה יחסית התחלתיים ניתן להשתמש בעדשות מגע קשיחות עם חדירות למעבר חמצן לקרנית, המספקות מענה טוב לבעיות שונות של קוצר ועיוות ראייה. הן מיוצרות על ידינו בהתאמה מלאה לעיני המטופל ומעניקות מענה הרכבה וניקוי פשוט ליישום. יחד עם זאת, בהמשך עם החמרת המחלה, התקמרות הקרנית והפיכתה לאי סימטרית, נעשה שימוש בעדשות אחרות בהתאמה אישית כדוגמת עדשות סקלרליות ועדשות מורכבות. עדשות אלו מספקות מענה איכותי המשפר באופן משמעותי את יכולת הראייה עד לתקינות מלאה.

 

מעבדה מקצועית ומתקדמת

את עדשות המגע לקרטוקונוס אנו מייצרים במעבדה שלנו, המספקת עדשות לקהל לקוחות פרטי ומקצועי לרבות רופאי עיניים ואופטומטריסטים. אנו מייצרים סוגים שונים של עדשות מגע עבור קרטוקונוס ברמה גבוהה ביותר של דיוק והתאמה. כמו כן, במרבית המקרים האופטומטריסטים  שערכו את האבחונים, הבדיקות וההתאמות הם אלו שמייצרים את העדשה וכך מבטיחים רמה גבוהה של התאמה ודיוק.

 

לייצור עדשות מגע לקרטוקונוס בהתאמה אישית מלאה

לייצור עדשות מגע לקרטוקונוס בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות של חברתנו בירושלים, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכון אופטולנס בטלפון 02-5669495 .

3 בApril 2018 / קרטוקונוס

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו