ייצור עדשות סקלרליות לקרטוקונוס

ייצור עדשות סקלרליות לקרטוקונוס

במעבדה המתקדמת של המכון המוביל אופטולנס מייצרים ומתאימים עדשות מגע מסוגים שונים, לרבות עדשות סקלרליות לקרטוקונוס. העדשות מסופקות בהתאמה אישית מלאה ומבוססות על בדיקות ואבחונים מקיפים במטרה להעניק מענה מושלם לצרכי הראייה של כל מטופל.

 

מאפייניהן של עדשות סקלרליות

עדשות סקלרליות או בלועזית Scleral Lenses הינן סוג מיוחד של עדשות קשות ונושמות, טובות לשימוש ארוך טווח, מעולות לסובלים מקרטוקונוס וכן למי שעבר ניתוח בקרנית או סובל מיובש קבוע בעיניים. הן מיוצרות בהתאמה אישית ומסייעות בשיפור חדות הראייה, מייצבות את העיניים, ומסייעות בתיקון עיוותים של הקרנית. שלא כמו בעדשות קשות רגילות המונחות על גבי הקרנית, עדשות אלו שהינן בעלות קוטר גדול במיוחד, מונחות על גבי הלחמית והסקלרה ומכסות למעשה את חלקה הלבן של העין. כמו כן, מדובר בעדשות קשות נושמות בזכות החומר שממנו הן עשויות, המאפשר העברת חמצן לעיניים ברמה גבוהה מאוד. לעדשות יש גם שכבת לחות ההופכת את תהליך הרכבתן להרבה יותר נוח, נעים וקל. מעבר לכך, יש לציין כי קיימים סוגים שונים של עדשות סקלרליות כמו מחוררות ולא מחוררות וקטרים שונים, כאשר לכל מטופל אנו בוחרים בסוג העדשה המתאים ביותר למצבו.

 

אופן הרכבת העדשות

כמו סוגי עדשות ומשקפיים אחרים, גם שימוש יעיל ונוח בעדשות מגע סקלרליות הינו מיומנות נרכשת דרך תרגול. במרבית המקרים לאחר תקופת תרגול הלקוחות שלנו מרכיבים את העדשות ומסירים אותן בקלות ובמהירות. בטרם תחילת הרכבת והסרת העדשות חשוב להקפיד על שטיפה יסודית של הידיים עם מים וסבון, ולאחר מכן לייבשן היטב. בהליך ההרכבה וההסרה מומלץ להיעזר במשאבה מיוחדת המהווה אמצעי יעיל המקל על ביצוען של פעולות אלו. תהליך ההרכבה עצמו כולל את הפעולות הבאות:

  • מילוי קערת העדשה בתמיסה ייעודית.
  • בכדי למנוע את שפיכת התמיסה יש להוריד את האף למטה ובכך למנוע לכידתן של בועות.
  • את העדשה מחזיקים עם שלוש אצבעות או נעזרים בפומפה.
  • מחליקים את העדשה הסקלרלית תחת לעפעף עליון של העין ולאחר מכן תחת העפעף התחתון של העין.
  • בסיום ההליך חשוב לוודא שלא נלכדו בועות ובמידה וכן לחזור שוב על ההליך.

 

הזמנת עדשות סקלרליות לקרטוקונוס

להזמנת עדשות סקלרליות לקרטוקונוס בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות של חברתנו בירושלים, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכון אופטולנס בטלפון 02-5669495 .

3 בApril 2018 / קרטוקונוס

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו