כל סוגי עדשות המגע לקרטוקונוס

כל סוגי עדשות המגע לקרטוקונוס

מכון אופטולנס מחזיק במעבדה מקצועית לייצור עדשות מגע איכותיות בהתאמה אישית, לרבות סוגים שונים של עדשות מגע לקרטוקונוס כגון עדשות מורכבות, עדשות קשות לקרטוקונוס ועדשות סקלרליות. העדשות מיוצרות על ידי צוות אופטיקאים ואופטומטריסטים מוסמך ומנוסה הנושא בידע וניסיון רב בכל הקשור לצרכי מחלת הקרטוקונוס, עם מענה שלם לצרכי ראייה תקינה. העדשות מסופקות ללקוחות פרטיים ולאנשי במקצוע הכוללים אופטומטריסטים ורופאי עיניים מכל רחבי הארץ.

 

עדשות מגע עבור קרטוקונוס

מחלת העיינים קרטוקונוס מופיעה בקרב אנשים בוגרים בדרגות חומרה שונות, טגורמת לעיוות הקרנית והידקקותה. כפועל יוצא מכך יורדת באופן משמעותי איכות הראייה ויש צורך בפתרונות ייחודיים הולמים. אמנם בשלבים התחלתיים של המחלה, כאשר עיוות הקרנית עדיין מתון, ניתן להרכיב משקפיים, אולם כשהמחלה מתקדמת המשקפיים לא מצליחות להתגבר על העיוותים בראייה ויש צורך להרכיב עדשות מגע מיוחדות ייעודיות לבעיה זו. עדשות ייחודיות אלו יוצרות למעשה תחליף לקרנית הטבעית שעוותה וכך משפרות באופן משמעותי את חדות הראייה ומספקות אמצעי יעיל ובטוח המסייע בשמירה על קרנית העין ומונע נזקים נוספים.

 

מאפייני סוגי עדשות מגע לקרטוקונוס

קיימים סוגים שונים של עדשות מגע עבור מחלת הקרטוקונוס, שהבחירה ביניהם משתנה בהתאם לחומרת המחלה ונתוני המטופל, הניכרים באבחונים ובדיקות מיפוי קרנית ויכולת הסתגלותו לעדשות. סוגי העדשות כוללים בין היתר:

  • עדשות מגע רכות – בשלבים התחלתיים וקלים ניתן להרכיב עדשות רכות עם צילנדר. כמו כן, לשלבי מחלה התחלתיים או בינוניים ניתן להיעזר בעדשות מגע רכות שקל להרכיבן ויכולות להעניק חדות ראייה מספקת.
  • עדשות מגע קשות קרטוקונוס – מתאימות להרכבה בדרגות חומרה בינוניות של המחלה עם איכות ראייה מעולה. יש לציין כי במרבית המקרים עדשות קשות מעניקות רמה טובה יותר של חדות ראיה והן גם שמישות לטווח ממושך עם רמת בלאי יחסית נמוכה בהשוואה לעדשות רכות. יחד עם זאת, הן פחות נוחות להרכבה מעדשות רכות.
  • עדשות מורכבות – מכונות גם עדשות מגע משולבות או עדשות היברידיות, בנויות מעדשה רכה יחד עם חלק קשה במרכז העדשה. העדשות האלו מתאימות לדרגת חומרה בינונית של המחלה והן מעולות למי שלא הצליח להסתגל לעדשות מגע קשות.
  • עדשות סקלרליות – מוצעות אף הן בסוגים שונים, מעולות לסובלים מהמחלה ברמות חומרה גבוהות.

 

הזמנת עדשות מגע לקרטוקונוס

להזמנת עדשות מגע לקרטוקונוס בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות של חברתנו בירושלים, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכון אופטולנס בטלפון 02-5669495 .

3 בApril 2018 / קרטוקונוס

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו