מחיר משקפיים מולטיפוקל

מחיר משקפיים מולטיפוקל

בחנות של מכון אופטולנס המוערך תוכלו לרכוש משקפי מוטיפוקל בהתאמה אישית עבור מחירים הוגנים, עם שלל מבצעים כדוגמת עדשות מוטיפוקל במבצע של אחד + אחד. העדשות עצמן מוצעות בקשת רחבה של מחירים, המושפעים ממספר נתונים בסיסיים שחשוב להכיר.

 

הגורמים שמשפיעים על עלות עדשות מוטיפקל

כל מי שברר אודות מחיר משקפי מוטיפוקל יודע שעלותן אינה אחידה והיא נפרשת על פני טווח רחב של הפרשי מחירים. ההבדל במחירי העדשות נובע ממספר פרמטרים בסיסיים:

  • הדרגתיות מעבר בין טווחי ראיה – גורם משמעותי המשפיע על איכות ומחירי עדשות מולטיפוקל ונוחות השימוש בהם, הינו רמת הדרגתיות המעבר בין טווחי הראייה השונים. בעדשות מולטיפוקל מסופקים במוצר אחד שלושה טווחי ראייה: קצר, בינוני וארוך, עם מעבר הדרגתי ביניהם. ככל שהעדשה מיוצרת עם טווחי מעבר יותר חלקים ומעודנים כך גם מחירה עולה בהתאם. הבדלים אלו משפיעים על איכות הראייה ונוחותה לאורך זמן.
  • תעלת העדשות – חשוב להבין כי עדשות מולטיפוקל אינן עדשות רגילות אלא עדשות מורכבות הבנויות מתעלה עבור שלושת טווחי הראייה, ומצידי התעלה אלו הם למעשה שטחים מתים. בשוק פועלות יצרניות שונות המנסות לצמצם ככל הניתן את צידי התעלה המתים ובכך לשפר את הראייה ולמקצר גם את משך ההסתגלות. כפועל יוצא מכך, ככול שמבנה העדשה יותר מתקדם עם כמה שפחות שטחים מתים, כך גם מחירה עולה בהתאם.
  • הציפוי של העדשות – כל סוגי העדשות לרבות מולטיפוקל, מורכבות מציפויים שונים התורמים לאיכותן ועמידותן בפני בעיות מסוגים שונים. כך למשל, יש עדשות עם ציפוי עמיד בפני שריטות, מגן כנגד קרינה, מונע השתקפות ודוחה אבק ומים. בנוסף, ככול שהציפוי המוצע הינו באיכות יותר גבוהה כך גם מחיר העדשה עולה בהתאם, וגם שנות האחריות המוצעות עבור העדשה עולות.
  • איכות יצרנית – בסופו של דבר טיב עדשת מולטיפוקל ומחירה נקבעים בהתאם ליכולות החברה המייצרת אותן. העדשות הטובות והיותר יקרות מבוססות על פיתוחים טכנולוגיים מעמיקים ומתקדמים עם יכולות ליטוש מאוד גבוהות. מדובר בחברות מובילות שאנו משווקים את מוצריהן כדוגמת שמיר, צייס ואסילור.

 

הזמנת משקפי מוטיפוקל במחיר הוגן
להזמנת משקפי מולטיפוקל במחיר הוגן ובהתאמה אישית מלאה, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות של חברתנו בירושלים, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכון אופטולנס בטלפון 02-5669495.

3 בApril 2018 / אופטומטריסט

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו