משקפיים מולטיפוקל

ברוכים הבאים לעולם עדשות המולטיפוקל !

בשנים האחרונות מגוון האפשרויות בתחום משקפיים מולטיפוקל התרחב מאוד. קיימים היום יותר מאלף סוגים של עדשות מולטיפוקל !

עד שתגיעו למומחים במולטיפוקל של אופטולנס, הינה כמה דברים שיעזרו לכם לעשות סדר.

איזה החברה ? אבל לא רק…

חברות גדולות מובילות את תחום עדשות המולטיפוקל. אסילור, צייס, שמיר, ניקון ורודנשטוק הן רק רשימה חלקית. קיימות עוד הרבה חברות המייצרות עדשות מולטיפוקל בצרפת, גרמניה, יפן וארצות הברית ועוד…

היום לא מספיק לבחור עדשה מחברה טובה כי לכל אחת מהחברות האלה יש מגוון עדשות הנותות מענה לכל כיס. כך שתוכלו לקבל גם מהחברות האלה עדשות בסיסיות מאוד כמו עדשות המתקדמות ביותר.

הכל עיניים של צרכים ושדה ראיה

הנתון החשוב ביותר בבחירת עדשה מולטיפוקל הוא המיפוי האופטי של העדשה: גודל שדה הראיה למרחק, לקרוב ובאזור הבניים. ככל שהעדשה תהיה מתקדמת יותר תוכלו לקבל שדה ראיה רחב יותר וכך להרגיש יותר טוב עם המשקפיים שלכם.

החלוקה בין האזור של הרחוק לאזור של הקרוב אינה אחידה בכל העדשות. יש עדשות המדגישות יותר את אזור הרחוק, אחרות מדגישות יותר את אזור הביניים או הקרוב. לכן מאוד חשוב להתייעץ עם אופטומטריסט בעל נסיון בתחום כדי לבחור את המולטיפוקל המתאים לצרכים שלכם. העדשה הכי טובה עבורך לא חייבת להיות הטובה ביותר עבור מישהו אחר !

עובי, ציפוי ואחריות

כמו בכל משקפיים צריך גם לקחת בחשבון את המרשם כדי לבחור דרגת דקיקות של העדשה עת מנת לקבל תוצאה אסטתית. בחירת ציפוי אנטי-רפלקס איכותי, צלול ואמיד בזמן לא פחות חשוב.

בכל הקשור לאחריות היא מתחלקת בשתיים וחשוב לבדוק שאתם מקבלים את שתיהן:

– אחריות על ההסתגלות: במידה ולא תתרגלו למולטיפוקל האופטומטריסת יוכל להחליף או להחזיר את העדשות המולטיפוקל.

– אחריות על הציפוים של שנה לפחות: במידה והציפוי מתקלף כתוצאה מפגם העדשות יוחלפו ללא עלות.

קבעו איתנו תור לבדיקה, או שאלו אותנו כל דבר שתרצו לדעת. אנחנו כאן, בשבילכם.