עדשות מולטיפוקל של טובי היצרנים

עדשות מולטיפוקל של טובי היצרנים

במכון האופטיקה המוביל אופטולנס מתאימים עדשות מולטיפקל מסוגים שונים. מדובר בעדשות של מיטב היצרנים בארץ ובעולם לרבות עדשות מולטיפוקל אסילור, צייס ושמיר, ועדשות מולטיפוקל ניקון, כאשר לכל חברה איכויות ייחודיות משלה בייצור העדשות. בנוסף, העדשות מסופקות במכון עם התאמה אישית מלאה הכוללת אחריות ועבור מחירים הוגנים ומשתלמים.

 

עדשות מולטיפוקל שמיר

שמיר הינה חברה ישראלית הפועלת בהצלחה בשוק הבינלאומי ומתמחה בייצור עדשות למשקפיים באיכות גבוהה ביותר. תעיד על כך התמזגותה עם המותג הצרפתי המוביל אליסור. יש מספר עדשות מולטיפוקל שמיר בסדרות שונות, לרבות כאלו עם עדשה אינדיבידואלית נוחה לשימוש וקלה להסתגלות, בעלת תעלות רחבות ושדה ראייה גדול. כמו כן, לשמיר יש עדשות מולטיפוקל חצי אינדיבידואלית המסופקות במספר גבהים ומתכווננות בהתאם למאפייני מסגרת נבחרת. העדשות המתקדמות ביותר של שמיר הן עדשות אינדיבידואליות מלאות המכונות אוטוגרף, בעלות יכולת להתחשב בכל הנתונים בשדה הראייה. הן מסופקות במספר גבהים בהתאמה אישית מלאה לתווי פניו של הלקוח ומסגרת מבוקשת.

 

עדשות מולטיפוקל צייס

עדשות מולטיפקל צייס נחשבות על ידי אופטומטריסטים רבים כטובות בעולם בזכות איכותן וחדשנותן.  כך למשל, לחברה יש סדרה חדשה של עדשות המכונה פרספשיין, המוצעות בארבע רמות: פיור, פלוס, סופרב ואינדיבודאל. עדשות אלו מיוצרות בטכנולוגיה דיגיטאלית מתקדמת הנחשבת לבעלת רמת התאמה מצוינות עבור מסכים שונים כמו טלוויזיות, מחשבים וסמאטרפונים. בנוסף, עדשות של החברה מסופקות עם טווח קריאה יחסית גדול ועם יכולת מהירה וקלה בכל טווח ראייה למציאת המוקד שלהן. לעדשות של צייס יש ציפויים מעולים המורכבים מתשע שכבות דקיקות, המוצמדות אחת לשנייה בתהליך מתקדם מיוחד. כך מתקבלות עדשות איכותיות בעלות רמה מאוד גבוהה של עמידות.

 

עדשות מולטיפוקל אסילור

מאחורי עדשות מולטיפוקל אסילור עומד מותג אופטיקה צרפתי מהגדולים והמובילים בעולם, ומאחוריה פיתוחים משמעותיים רבים הקשורים לתחום המולטיפוקל. הפיתוחים שמים דגש על מבנה ועיצוב מתקדם ונוח של עדשות, על חומרי גלם איכותיים המאפשרים ייצור עדשות חזקות ודקות, וכן על ציפויי העדשות. ידועה במיוחד. סדרת ורילוקס של החברה המעניקה בכל טווח ראייה ברורה וחדה, בכל תנאי התאורה וגם בתנועה, עם חווית קריאה מעולה מול תכנים מודפסים ומול מסכים, שגם נחשבת קלה ומהירה להסתגלות.

 

הזמנת עדשות מוטיפוקל של היצרניות הטובות ביותר

להזמנת עדשות מולטיפוקל של יצרניות מובילות, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בבחירת סוג ויצרן עדשות, הגיעו לחנות של חברתנו בירושלים, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכון אופטולנס בטלפון 02-5669495 .

3 בApril 2018 / אופטומטריסט

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו