רכישת משקפי מולטיפוקל במחיר משתלם

רכישת משקפי מולטיפוקל במחיר משתלם

במכון האופטיקה הוותיק אופטולנס תזכו למשקפי מולטיפוקל במחיר משתלם במיוחד עם שלל מבצעים ובהתאמה אישית. במכון המפעיל גם מעבדה מקצועית עובדים אופטומטריסטים מהטובים בשוק עם ניסיון רב שנים בתחום וידע מקצועי מעמיק ועדכני, שיעניקו לכם יחס אישי ואדיב. הצוות יספק לכם משקפיי ראייה מולטיפוקל במחירים הוגנים לשביעות רצונכם המלאה.

 

הביקוש למשקפי מולטיפוקל

עם הגיל, הראייה לטווח קצר ובינוני מתחילה לרדת ועולה הצורך ברכישת משקפיים מתאימים. אנשים שיש להם כבר משקפי ראייה לרחוק מבקשים לא אחת לייעל את התנהלותם ולשפר את חייהם, באמצעות רכישת משקפי מולטיפוקל. היתרון במשקפיים מיוחדות אלו הינו בעדשה המורכבת שלהן המשלבת יכולות ראייה לכל הטווחים: ארוך, בינוני וקצר. יכולת זו מושגת באמצעות עדשה הנחלקת לשלוש: חלק עליון לראיה מרחוק, תחתון לראיה מקרוב וחלק אמצעי המיועד גם לראייה בטווח בינוני. המעבר כין כל טווח ראייה הינו הדרגתי ונוח להסתגלות ושימוש. כפועל יוצא מכך, ובהיותן עדשות מיוחדות המסופקות בהתאמה אישית לכל לקוח, הן גם מוצר לא זול שמחירו מוכתב בהתאם לאיכות העדשה הנרכשת.

 

פרמטרים שקובעים את איכות העדשה ומחירה

ישנם מספר פרמטרים הקובעים את איכות העדשה ומכאן גם את מחירה. נתונים אלו כוללים את גודל השטח המת של העדשה, שככול שהוא קטן כך טיב הראייה ומחיר העדשה עולה. כמו כן, איכות ומחיר העדשה מושפעים ממידת הדרגתיות המעבר בין טווחי ראיה שונים, והיותו כמה שיותר מעודן ובלתי מורגש. בנוסף, איכות עדשות מולטיפוקל נקבעת בהתאם לטיב ועמידות הציפויים שלהן, דבר הניכר גם באורך האחריות המסופקת עבורן. כמו כן, איכות העדשה ומחירה נקבעים בהתאם לחברה המייצרת והמוניטין שהיא צברה עם השנים. במכון שלנו תמצאו עדשות מעולות של מיטב החברות בשוק לרבות שמיר, צייס, אסילור וניקון. אנו מספקים אותן עבור מחירים משתלמים במיוחד. כמו כן, מתוך המבחר העשיר נסייע לכם לבחור בעדשות משקפיים המתאימות ביותר עבורכם הן מבחינת תכונותיהן והן מבחינת עלותן.

 

הזמנת משקפי ראייה מולטיפוקל במחירים משתלמים

להזמנת משקפי ראייה מוטיפוקל במחירים משתלמים ובהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים ומידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות של חברתנו בירושלים, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכון אופטולנס בטלפון 02-5669495 .

 

3 בApril 2018 / אופטומטריסט

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התקשרו עכשיו